İŞTE MUCİZENİN FOTOĞRAFLARI...
Anasayfaya Dön

İlkateş Gezetesinin Kurucusu, İskele'de büyük küçük herkesin takdir ve sevgisini kazanmış, İskele sevdalısı, toprağına aşık bir insan olan Yücel ağabeyimiz kurban bayramının ikinci günü feci bir trafik kazası geçirdi. Sevindirici olan şu ki; yaşanan büyük bir kaza olmasına rağmen, bu feci kazada ölüm yok..! Şükür..! Bu gerçek bir mucize.. Fotoğrafları gördüğünüzde sizler de bize hak vereceksiniz...

İLK ATEŞ'İN KURUCUSU YÜCEL ABİ'MİZ KAZA YAPTI...

Bu gerçek bir mucize...

Fotoğrafları gördüğünüzde sizler de bize hak vereceksiniz...

İskele'de büyük küçük herkesin sevgi ve takdirini kazanmış, toğrağı ve memleketi için çalışmaya kendini adamış, İskele sevdalısı Yücel K. ağabeyimizi yaptığı iyilikler korumuş...

Gerçekten de ona ve ailesine ALLAH yeni bir yaşam hakkı daha tanımış...
Bu arabanın içinden çıkabilmek imkansız gibi...
Ama Yücel K. ve ailesi sağ salim çıktı.
Polislerin bile içine giremediği, yamru yumru olmuş, içiçe geçmiş bu araçın içinden çıktılar onlar...

Üstelik te çelik bariyerlerin üstünden (nasıl olduysa) uçarak, defalarca takla atmış, sürüklenmiş, çarpmış, yan devrilip tekrar sürüklenmiş, camları patlamış, tavanı baştan aşağı yarılmış böyle bir araçta 3 kırık ile çıkmak olsa olsa mucizedir... Biliyor musunuz üstelik te bu araç LPG'li bir araç imiş...

Peki bu nasıl oluyor?
Yorum siz okurlarımızın..!
Haber metnimizi verdikten hemen sonra kaza fotoğraflarını görebilirsiniz..
 
İŞTE KAZANIN HABER ALINMASINI TAKİBEN;
YAZARIMIZ TÜRKER YILMAZ'IN KALEME ALDIĞI HABER.!

İlkateş Gezetesinin Kurucusu, İskele'de büyük küçük herkesin takdir ve sevgisini kazanmış, İskele sevdalısı, toprağına aşık bir insan olan Yücel ağabeyimiz kurban bayramının ikinci günü feci bir trafik kazası geçirdi.

Sevindirici olan şu ki; yaşanan büyük bir kaza olmasına rağmen, bu feci kazada ölüm yok..!  Şükür..!

Bayramın ikinci günü Ankara'dan İstanbul'a doğru hareket eden Yücel K. ve ailesi; Bolu tünelini geçtikten hemen sonra (Düzce'de) aşırı süratle seyreden başka bir aracın kontrolünü kaybedip Yücel ağabeyin aracına arkadan vurması neticesinde kaza oluştu.
 
Arkadan darbe yiyen araç; kontrolünü kaybetti, önce yan döndü, sonra yuvarlandı. Çelik bariyerlere tavanını yaslayan araç sürüklenmeye başladı. Çelik bariyerlerinin bir testere gibi kesmesi sonucu aracın tavanı baştan aşağıya yırtıldı. Yaklaşık 70 metre bu şekilde yuvalanarak, çelik bariyerlere sürterek yan dönmüş şekilde sürüklenen araç; bu defa da takla atarak çelik bariyerleri de aşarak yeşil alana düştü.
 
Araç hurda haline geldi ancak; Yücel Ağabeyimiz ve çok sevgili ailesi  sapasağlam araçtan çıktılar.
Yücel K'de; sağ kolda iki kırık, sol göğüste bir kırık ve sırtında 8-10 cm.lik bir kesik oluştu.

Eşi ve çocuğu ise hafif kas zedelenmeleri ile kazayı atlattılar...
 
Yaralılar hemen Düzce Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan ve 4 saat süren büyük bir operasyon sonucunda Yücel Ağabeyimizin kırıklarına platin, çivi, levha takıldı. Ailesi bakıma alındı... Ameliyat çok başarılı geçti. Aldığımız son haberlere göre; şu an Yücel K'nin durumu oldukça iyi..!
Tüm aile halen Düzce Üniversitesi Hastanesinde gözetim altında.

Biraz önce kendisi ile yaptığımız telefon görüşmesinde iyi olduğunu, ameliyatın başarılı geçtiğini söyledi. 'İkinci evim' dediği İlk ateş'e ve 'büyük ailem' olarak nitelediği İlk ateş okurlarına sevgi ve saygılarını iletti.

Bizde İlkateş ailesi olarak kendisine acil şifalar diliyor, en kısa zamanda kendisini aramızda görmek, her zaman olduğu gibi, onun değerli fikir ve görüşlerinden faydalanmak istiyoruz. 

Haydi İlkateş'ciler;
 
İlkateş Ziyaretçi Defteri'ne Yücel ağabeyimizle ilgili düşüncelerinizi, anılarınızı, ona iletmek istediğiniz ne varsa yazın..! Eminiz ki o bu yazıları  okuyacak ve yazılarınız onun için en büyük ilaç olacaktır..!

 

TÜRKER YILMAZ - İlk Ateş - Bigadiç

 

İŞTE MUCİZE KAZANIN FOTOĞRAFLARI

 

 

  

 

  

 

 


45927 defa okundu

   
 
   YORUMLAR
benim değerli amcam, allah seni her daim korusun, seni evlatlarından hiçbir zaman ayırmasın, sen yaptığın her davranışta örnek birisin. Ve öyle olmaya dewam ediyorsun...
14-05-2010    Gülden Önal 
 
  3975275
   
Anasayfa   |   Künye   |   İletişim   |   İlk Ateş Baş Yazarı